logo
ADOMÁNY

1. osztály

Rózsáné Kasza Irén

  1. Bálint-Búzás László
  2. Bálint-Búzás Milán
  3. Bedekov Bernadett
  4. Csámpai Emília
  5. Csont Zalán (magántanuló)
  6. Fábián Márk Noel
  7.  Feil Tamás
  8. Fodor Róbert Milán

9.   Gyurászovics Nikolasz Rajmond
10.  Herger Zora Anna
11.  Kádár Zsóka Lili
12.  Rafai Oszkár
13.  Szalma Zoé Roberta
14.  Takács Benett Rikárdó
15.  Vicai Zsófia Tünde
16.  Vorák Máté Attila (dec 18-tól)

2. osztály

Skultéti Medárdné

1. Ábrahám Gréta
2. Ács-Sánta Bálint
3. Dóra Csenge
4. Dóra Petra
5. Feil Tamara
6. Gróf Barbara
7. Halász Bálint
8. Herger Noel

9. Huszár Vivien
10. Kádár Csenge Szilvia
11. Lengyel Ingrid
12. Lengyel Irina
13. Urbán Jázmin (2017. 06.20-tól)
14. Patai Melodi
15. Tóbiás Barna
16. Tóbiás Liza

3. osztály

Szerencsés Andrásné

1. Apró Petra
2. Balla Róbert
3. Bánócki Regina
4. Bedekov Dorottya
5. Birkás Ábel Endre
6. Csámpai Amanda
7. Cseke Olívia
8. Farkas Klaudia Katalin
9. Gyarmati Zsófia Lilla (2017.10.16-tól)
10. Hadar Márkó
11. Kerékgyártó Nikolett

12. Kolompár Csaba
13. Kotroczó Norbert
14. Lengyel Zsófia
15. Pálfi Olivér
16. Rab Zorka
17. Rafai Roland
18. Sajnovics Milán
19. Szalai Patrik Marcell
20. Szalma Loretta
21. Szalonnás Dániel János
22. Szili Ádám

4. osztály

Benke Magdolna Mária

1. Bedekov Erzsébet
2. Borosai Ákos
3. Dobó István
4. Dobó Mihály
5. Feil Gergő
6. Fodor Jázmin Luca
7. Gyarmati Anna Renáta( 2017.10.16-tól)
8. Jegyes Márk

9. Kálozi Margaréta
10. Korbely Patrik
11. Solti Tímea
12. Szalay Zsolt József
13. Szűcs Erik
14. Taskovics Ramóna
15. Virág Milán

5. osztály

Malustyikné Deák Anita

1. Balla Vanessza
2. Czibolya Evelin
3. Csíszár Sára
4. Falubiró Anett
5. Faragó Máté
6. Kerékgyártó Petra
7. Kiss Jázmin
8. Kolompár Diána

9. Kothencz Kitti
10. Kotroczó Bálint
11. Márta Róbert
12. Nagy Fanni
13. Sáfrány Dóra
14. Schőn Szilvia Anasztázia (2017.06.20-tól)
15. Szili Viktor
16. Tóbiás Botond

6. osztály

Baumgartner Éva

1. Apró Noémi
2. Balla Dominik
3. Dóra Inez
4. Fodor-Kusza Kíra
5. Gyarmati Milán
6. Huszár Roland Ferenc
7. Jankai Vivien
8. Kis Dorina

9. Németh Zalán
10. Pap Korina
11. Papdi Nikoletta
12. Sajnovics Miléna
13. Szalay Zsanett
14. Szűcs Zsolt Levente
15. Tassone Mario Ferenc

7. osztály

Papdi Józsefné

1. Balla Izabella
2. Bévész László Krisztián
3. Csámpai Vanessza
4. Horváth Ádám
5. Huszár Brigitta
6. Kálozi Magdolna
7. Kothencz Vivien
8. Lipka Kíra Bianka

9. Németh Bálint
10. Ördög József
11. Schnobl Krisztián Attila
12. Schőn Vivien(2017.06.20-tól)
13. Szabó Vivien
14. Szellák Napsugár
15. Sztojka Martin Dominik

8. osztály

Baumgartnerné Savanya Etelka

1. Balla Renáta Patrícia
2. Csikós Dávid
3. Farkas Nikolett
4. Gyarmati Szabolcs Krisztián (2017.10.16-tól)
5. Lengyel Dávid
6. Molnár Krisztina

7. Szalay László Patrik
8. Szili Attila Dávid
9. Szűcs Dávid Krisztofer
10. Szvorény Patrik György
11. Torma Balázs
12. Turi Dominika

Híreink INFO
Iskolánk fontosabb eseményei és hírei, hogy ne maradjon le semmiről!
Tovább
Elérhetőség
Iskolánk elérhetőségei
  • 6421 Kisszállás Iskola u. 20-22
  • 06-77/557-040
  • sallai.kisszallas@gmail.com
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support